KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11525326
nr 1152 5326
Oidentifierad konstnär, 1800-tal, flamländskt motiv, olja på pannå, 19x13
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 11 december 2017
kl 18:49:04
600 kr
700 kr
900 kr
1.000 kr